MAPA INWESTYCJICERTYFIKATY i NAGRODYFIRMA

TWORZYMY CAŁOŚĆ

 

DEKPOL S.A. powstał w 1993 r. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej. Od początku swojej działalności zyskała miano rzetelnej, wzorowo zorganizowanej firmy, profesjonalnie realizującej powierzone zadania z zastosowaniem nowoczesnych technologii opartych o normę ISO 9001:2008.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju, a także na świecie pozwala firmie na absolutnie kompleksową realizację inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów mieszkaniowych, budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana kadra, to prognostyk sukcesu.

DEKPOL S.A. to Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych w Polsce,  deweloper na o ugruntowanej pozycji  na pomorzu oraz producent konstrukcji stalowych, łyżek koparkowych i osprzętu do maszyn budowlanych, rolniczych i prac ziemnych.

Prężnym sektorem DEKPOL S.A. jest Dział Konstrukcji Stalowych. Dział realizuje całościowe projekty konstrukcji stalowych dla firm krajowych i zagranicznych.

serwisy dekpol